جمعیت هلال احمر مرکز مستقل کیش

اجرای طرح آمران سلامت درجزیره کیش

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مرکزمستقل کیش محمد شهاب الدین محمدی عراقی از اجرای طرح آمران سلامت درجزیره کیش خبرداد.
رییس جمعیت هلال احمر کیش درتشریح طرح آمران سلامت گفت کیش گفت: به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید بر بسیج همگانی و حضور حداکثری همه نهادها و ارگان‌ها برای کمک به قطع زنجیره ابتلا به این بیماری، طرح جدیدی تحت عنوان آمران سلامت ابلاغ شد که طی آن از ۵ لغایت ۱۵ آبان ماه مجموعه‌ای از جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر در سراسر کشور در این طرح مواردی که لازم است در جهت پیشگیری و توصیه‌های بهداشتی با تمرکز بر بحث پوشش و استفاده صحیح از ماسک، شستشوی مکرر دست‌ها و حفظ فاصله گذاری اجتماعی صورت پذیرد را به صورت تذکر زبانی و مکرر انجام خواهند داد.
وی تاکید کرد: آنچه که در حال حاضر برنامه ریزی شده و به مورد اجرا گذاشته می‌شود ایجاد ۷ پایگاه در سطح جزیره در مراکز پرتردد مانند محوطه کشتی یونانی و اسکله تفریحی ، فرودگاه و بندرگاه ، خانه هلال مستقر در مسجد خاتم الانبیاء ( ص) و دو مرکز متعلق به مرکز توسعه سلامت کیش است
محمدی عراقی افزود:آنچه که در حال حاضر برنامه ریزی شده با استفاده از ظرفیتهای اعضاء داوطلب در سطح جزیره،درمراکز پرتردد مانند مراکزخرید،محدوده اسکله تفریحی،ترمینال مسافری فرودگاه،وپایانه مسافربری  بندرگاه،خانه هلال ودیگر منطقه های شلوغ این طرح درحال اجراست.
وی از همکاری داوطلبانه بیش از ۲۰۰ نفر داوطلب در سطح جزیره کیش با جمعیت هلال احمر خبرداد و از همه افراد علاقه مند درخواست کرد تا با مراجعه و یا تماس تلفنی با این مرکز و تکمیل فرم های داوطلبی ، به عنوان عضو داوطلب با این مرکز همکاری داشته باشند. برگزاری دوره های مختلف امداد و نجات و سایر دوره های آموزشی مورد نیاز ، از جمله خدمات هلال احمر برای نیروهای داوطلب خواهد بود...
 
.
.
محمدی عراقی درپایان گفت:علاوه بر پایگاه های فعال هلال احمردو پایگاه هم با همکاری مرکزتوسعه سلامت کیش دراین طرح همکاری ومشارکت دارند. 
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *